2017 Steam Yaz İndirimleri Tarihi Sızdırıldı!

2017 Steam Yaz İndirimleri Tarihi Sızdırıldı!

Eğer bu seneki Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak diye merak ediyorsanız internete sızdırılan yeni bilgiler ilginizi çekebilir. 

Geçtiğimiz senelerde Steam yaz indirimleri sayesinde sayısız hit oyunu ve bağımsız oyunu makul fiyatlarla satın alabilmiştik. Bu indirim kampanyalarında yüzde 90'a varan oranlarda düşürülmüş fiyatlar karşımıza çıkabiliyordu. Steam yaz indirimlerinin okulların kapandığı döneme denk geliyor olması da büyük bir avantaj.

Peki bu seneki Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak? İşte bu sorunun cevabı reddit üzerinde yapılan bir paylaşımda ortaya çıkmış olabilir. Bu sayfa üzerinde paylaşılan ve Steam'in gizlilik sözleşmesine aykırı olduğu belirtilen bilgilere göre bu seneki yaz indirimleri 22 Haziran tarihinde başlayacak ve 5 Temmuz tarihinde sona erecek.

Steam yaz indirimlerinin tarihlerini gösteren bilgilerin Steamworks geliştiricileri grubu adlı kapalı bir gruptan elde edildiği bildirilmekte. Geçtiğimiz sene Steam yaz indirimleri 23 Haziran'da başlayarak 4 Temmuz'da sona ermişti; yani sızdırılan bilgilerin gerçek olabilme ihtimali bir hayli yüksek.

Humble Store Bahar Kampanyasındaki Ücretsiz Oyunu ve Büyük İndirimleri Kaçırmayın

YORUMLAR