46 Bin Liralık DmC 5 Paketi Duyuruldu

Devil May Cry 5 Dante Ceketi

Devil May Cry serisinin en yeni oyunu Devil May Cry 5 üzerinde çalışmalar sürerken, oyunun geliştiricisi Capcom, sadece Japonya’ya özel yeni paketler duyurdu. DmC 5 Ultra Limited Edition ismiyle duyurulan paketlerin ise içeriğinden çok 46 bin lira olan fiyatları konuşulmaya başlandı.

Hack-and-slash türünün en iyi örneklerinden birkaçına ev sahipliği yapmış olan Devil May Cry serisi, son olarak DmC: Devil May Cry adı verilen oyunla karşımıza çıkmıştı. Bütün serinin en öncesi anlatan oyun, farklı yapısıyla serinin hayranlarını pek memnun etmezken yakın zaman önce Capcom, Devil May Cry 5 ile takipçilerinin karşısına çıkmıştı. Şirket, ana hikayeye bağlı şekilde ilerleyeceği görülen ve ikinci oyunda yaşananların devamını anlatacak olan yeni oyun için hazırladığı koleksiyon paketlerini ise bugün duyurdu. Şimdilik sadece Japonya bölgesine özel olarak piyasaya sürüleceği anlaşılan paketlerin en dikkat çekici yanlarıysa 46 bin lirayı geçen fiyatları oldu.

Üç farklı paketle Japon oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanan Capcom, oyunda yer alacak üç ana karakter için paketler hazırladı. Seride ilk kez kendini gösterecek olan V karakterinin ceketinin yer aldığı paketin fiyatı 600,000 yen (30,621TL) olarak belirlenirken, Nero’nun ceketinin olduğu paket 750,000 yen (38,416TL), serinin sevilen karakteri Dante’nin ceketinin yer aldığı paket ise 900,000 yen (46,099TL) fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Tüm bu paketlerin yanında Classic Work Shit denilen ve içerisinde bir DmC gömleğinin olduğu sürümün ise 11,852 yene (607TL) alıcı beklediği belirtildi. Paketinlerin detaylarını E-Capcom adresi üzerinden görebilirsiniz.