Anında Fotoğraf Çıktısı Alabilen Telefon Kabı

Anında Fotoğraf Çıktısı Alabilen Telefon Kabı

Eski Polaroid fotoğraf makinelerini hatırlarsınız, çektiğiniz her fotoğrafı birkaç dakika içinde hazırlayarak albümlere yerleştirmemize olanak verirlerdi. O zamanlar bir fotoğrafı hemen banyo edebilen bu portatif fotoğraf makineleri oldukça ilgi görmüşlerdi. Akıllı telefonların fotoğraf çekmek için sıkça kullanıldığı günümüzde, fotoğraflarınızın hemen çıktısını alabileceğiniz bir telefon kabı var.


Neredeyse profesyonel fotoğraf makineleri kadar gelişmiş özellikleriyle, akıllı telefonlarımızı hemen her gün fotoğraf çekmek için kullanıyoruz. Çektiğimiz fotoğrafları dijital ortamlarda saklıyor ve sosyal ağlarda paylaşıyoruz. Bu noktada fotoğraflarımızı fiziksel ortamlarda saklamak artık geçmişte kaldı gibi görünse de, Prynt firması çok işe yarayabilecek bir akıllı telefon kabı yarattı.

Geliştirilen telefon kabı hem Android ve iOS platformlara uyum sağlayabiliyor, hem de özel kapları sayesinde kolayca pek çok cihazla rahatça kullanılabiliyor. Prynt tek parça olarak satışa sunuluyor. Telefon kabı olarak da kullanılabilen Prynt sayesinde fotoğraflarınızı çeker çekmez çıktılarınızı alabiliyorsunuz.

Fotoğraf baskılarının boyutu çok büyük olmasa da Prynt arkadaşlarınızla kopyasını paylaşmak istediğiniz fotoğrafları dijital ortamı kullanmadan hemen elden paylaşmanızı sağlıyor. Bunun yanı sıra sosyal ağlardan telefonunuza indirdiğiniz resimlerin de çıktılarını alabiliyor, farklı koleksiyonlar oluşturabiliyorsunuz.

Genellikle telefonlardan fotoğraf ya da benzeri çıktılar almak için Bluetooth teknolojisi ya da USB bağlantılar kullanıyorken Prynt işinizi son derece kolaylaştırıyor. Elle tutulabilecek renkli anılarınızı arşivlemenize olanak tanıyor.

Akıllı Telefonlar İçin Mini Güç Bataryası Projesi Yoğun İlgi Gördü

YORUMLAR