Aion Türkçe Oluyor!

Aion Türkçe Oluyor!

PvP odaklı başarılı MMO oyunu olan Aion Türkçe sürümüyle Türk oyuncuların beğenisine sunulmaya hazırlanıyor. Gameforge tarafından tüm dünyada ve birçok ülkede kendi dilinde yayınlanmaya devam edilen Aion'un ülkemizde kendi dilinde yeni sürümüyle Türkçe olarak çıkacağını müjdeledi. Bunun ilgili yayınlanan bir basın bülteninde online oyun severlere duyurulan Aion Türkçe sürümünün bugün (25 Eylül 2013) yayınlanacağı açıklandı.

Oyunun içeriğinde bulunan toplam 3.460.133 kelimenin Türkçe'ye çevrildiğini açıklayan Gameforge ilerleyen günlerde yayınlanacak yeni sürümler ile oyuna eklenmesi muhtemel bütün yeni kelime ve diyalogları Türkçeleştireceğini açıkladı. Aion Online'ın oyunun genelenin Türkçeleştirilmesinin yanı sıra Gameforge bununlada yetinmeyip web sitelerine de Türkçe dil desteği ekleyip Türkçe destek platformları açtığını duyurdu.

Türk online oyuncularına önem veren Aion bu yenilikleri ile birlikte Türk oyuncularının gönlünde taht kuracağa benziyor. Aion gün geçtikçe büyümeye devam eden PvP odaklı bir MMO oyunu ve oyun aktif olduğundan bu yana yaklaşık 5 milyon kullanıcı oyunu oynamaya devam ediyor.

MSI, Yeni İş İstasyonu Dizüstü Modellerini Duyurdu

YORUMLAR