Akıllı Saat Pebble'a Özel Uygulama Mağazası Açıldı

Akıllı Saat Pebble'a Özel Uygulama Mağazası Açıldı

İlk olarak bir Kickstarter projesi olarak karşılaştığımız akıllı saat Pebble, sahip olduğu popülerliği daha da arttırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta resmi olarak piyasaya sürülen ve paslanmaz çelikten yapılmış yeni Pebble'lar ile birlikte 2 farklı ürüne ulaşan şirket akıllı saat üzerinde kullanabileceğiniz uygulamalar için özel bir uygulama mağazası açtı.

Android ve iOS cihazlarınıza bağlanarak arama, mesaj, e-posta ve alarmlar için size uyaran akıllı saat daha bir çok pratik işi yapabiliyor. Eğer bir Pebble sahibiyseniz, bunun yanında birde Android veya iOS cihazınız bulunuyorsa eşleyerek Pebble'ı daha efektif kullanabilirsiniz.

Pebble'a özel açılan uygulama mağazası üzerinde 1000'den fazla uygulama mevcut. Ayrıca uygulama mağazası Günlük, Araçlar, Bildirimler, Uzaktan Yönetme, Spor ve Oyunlar olmak üzere toplamda 6 farklı kategoriden oluşuyor. Uygulama mağazası üzerinde gördüğünüz tüm uygulamalardan ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz. Pebble sahipleri, akıllı saatleri üzerinden maksimum 8 uygulama bulundurabiliyorlar. Bu nedenle uygulama marketi üzerindeki uygulamaların hepsi kolay indirilebilen ve silinebilen uygulamalar olarak hazırlanmıştır.

Pebble'ın iOS uygulamasına beklendiği üzere büyük bir güncelleme gelerek 2.0 versiyonuna yükseltildi. Akıllı saatinizi iOS cihazınız ile eşlemek ve beraber kullanmak istiyorsanız haberimizin sonundaki bağlantıları kullanarak uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Eğer bir Pebble'ınız yoksa ve satın almak istiyorsanız, standart Pebble'ın fiyatı 149 Dolar'dan başlıyor. Paslanmaz çelikten yapılan ve geçtiğimiz hafta piyasaya sürülen Pebble Steel'in fiyatı ise 249 Dolar. Pebble saatlerinden birini almak istiyorsanız Pebble'ın sitesine gitmek için tıklayınız.

Pebble'ın Android ve iOS uygulamalarını ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantılardan yararlanabilirsiniz.

Facebook'un Aktif Kullanıcı Sayısı 2015'te Çin'in Nüfusunu Geçebilir

YORUMLAR