Alan Wake 2 Geliyor

Efsane yapım Alan Wake’e hayat veren yapımcı şirket Remedy yeni yıla hızlı bir giriş yapma niyetinde. Bu niyetini açıkça belli etti, hatta bunu yıl başına özel adı altında yaptığı muhteşem indirimler ile gösteren Remedy’nin yapımları şu an sudan ucuz. Ste

Alan Wake 2 Geliyor

Efsane yapım Alan Wake’e hayat veren yapımcı şirket Remedy yeni yıla hızlı bir giriş yapma niyetinde. Bu niyetini açıkça belli etti, hatta bunu yıl başına özel adı altında yaptığı muhteşem indirimler ile gösteren Remedy’nin yapımları şu an sudan ucuz. Steam üzerinden satışta olan Alan Wake’in %75 indirime sahip olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Gelelim asıl konumuza, 2013 yılında bizlerle olması beklenen ve en merak edilen yapımlardan birisi olan Alan Wake 2 adına hareketli günler yavaş yavaş geliyor. Aslında 2012 yılı içinde çıkacağı söylenen ancak Remedy’nin farklı bir oyun olan Alan Wake: American Nightmare’ı piyasaya sunmasıyla birlikte Alan Wake 2 hayalleri 2013 yılına sarkmış oldu.

Bununla birlikte Remedy’nin zaten yeni bir oyun üzerinde çalıştığı biliniyor ve hatta bu oyunun yeni bir Alan Wake oyunu olduğu kesin. Resmi Alan Wake Facebook sayfası üzerinden yapılan duyuruda Remedy’nin yeni bir şey üzerinde çalıştığı açıklanmıştı. Böyle bir duyurunun Alan Wake’e ait bir sosyal hesaptan yapılmış olması doğal olarak akıllara Alan Wake 2’yi getirmekte.

Alan Wake 2 isminin de tescillendiğini söylemeden geçmeyelim. Kısacası çok yakın bir zamanda bizleri Alan Wake 2 duyurusu bekliyor. Bunu sabırsızlıkla bekliyoruz. Oyunun Xbox 360 platformuna çıkacağı kesin ancak PC platformuna çıkıp çıkmayacağı ise bir bilinmez.

Sony Xperia Z "Yuga" ve Xperia ZL "Odin" Resmen Görüldü

YORUMLAR