Angry Birds 2 Şimdiden Çılgın Bir Başarı Yakalayacak Gibi Görünüyor

Angry Birds 2 Şimdiden Çılgın Bir Başarı Yakalayacak Gibi Görünüyor

Görünen o ki Rovio, Angry Birds serisinin ilk oyunuyla yakaladığı başarıyı Angry Birds 2 ile devam ettirecek. İlk Angry Birds oyununun yayınlanmasının üzerinden bir hayli uzun bir zaman geçti. Bu süre zarfından birçok farklı Angry Birds oyunu yayınlanmıştı. Bu oyunlar arasında farklı türdeki oyunlar da yer alıyordu. Fakat Rovio hiçbir Angry Birds oyununda ilk oyundaki başarıyı yakalayamamıştı. Angry Birds 2'de ise işler Rovio'nun istediği gibi gidiyor.

Rovio birkaç gün önce, Angry Birds 2'nin çıkışının tam 12 saat ardından oyunun 1 milyon kere indirildiğini duyurmuştu. Şimdi ise oyunun çıkışının 3. gününden sonra Angry Birds 2'nin 10 milyon kere indirildiği bilgisi Rovio'nun Twitter hesabı ile attığı mesaj aracılığıyla ortaya çıktı. Bu da Angry Birds 2'nin oldukça yüksek bir indirilme sayısı artışına sahip olduğunu gösteriyor. Durum böyle devam ederse Angry Birds 2 birçok popüler mobil oyunu geride bırakabilir.

Angry Birds 2 şu an için sadece Android ve iOS cihazlarda indirilebiliyor. Angry Birds 2'nin bilgisayar veya Windows Phone versiyonları henüz yayınlanmadı. Eğer Angry Birds 2'yi Android veya iOS cihazınıza indirmek isterseniz bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Bu yazımızda anlattığımız yöntemi kullanarak Angry Birds 2'yi bilgisayarlarınızda oynayabiliyorsunuz:

Angry Birds 2 Bilgisayarda Nasıl Oynanır

YORUMLAR