Angry Birds Action! Artık Tüm Dünyada Oynanabiliyor!

Angry Birds Action! Artık Tüm Dünyada Oynanabiliyor!

Hatırlanacağı üzere Angry Birds oyunlarının geliştiricisi Rovio kısa bir süre önce yeni oyunu Angry Birds Action!iOS ve Android cihazlar için bölge kısıtlamalı olarak yayınlamıştı. İlk aşamada App Store ve Google Play üzerinde ülke değiştirerek oynayabildiğimiz bu oyun artık Türkiye'de de indirilebiliyor ve oyuncular herhangi bir özel ayar veya değişiklik yapmadan bu işlemi gerçekleştirebiliyor.

Angry Birds Action!, Rovio'nun klasik Angry Birds oyunlarına farklı bir yaklaşım getiriyor. Angry Birds Action! içerisinde bir miktar pinball oyunlarına, bir miktar da diğer Angry Birds oyunlarından alışık olduğumuz yapıya rastlıyoruz. Oyunun hikayesi ise serinin ana kahramanlarından olan Red'in başından geçen olayları konu alıyor. Red çılgın bir gecenin ardından uyandığında köyünün darmadağın olduğuna ve yumurtaların çalındığında şahit oluyor. Arkadaşları da bütün bu durumdan Red'i sorumlu tutuyor. Red ise suçsuzluğunu kanıtlayabilmek için uzun bir yolculuğa çıkıyor ve yumurtaları kurtarmaya çalışıyor. Biz de ona bu macerada eşlik ediyoruz.

Angry Birds Action!'da yine kuşlarımızı sapan kullanarak fırlatıyoruz; fakat bu sefer ekrandaki yumurtaların hepsine dokunmamız gerekiyor. Fırlattığımız kuşlar tıpkı pinball oyunlarındaki gibi kenarlardan sekerek yol alıyorlar. Bu nedenle oyuna ince hesaplamalar yapmamız gerkeiyor.

Angry Birds Action!'ı Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

YORUMLAR