Angry Birds Fight! Oyunu Şimdiden Android ve iOS'ta 1 Milyon İndirmeye Ulaştı

Angry Birds Fight! Oyunu Şimdiden Android ve iOS'ta 1 Milyon İndirmeye Ulaştı

Rovio’nun çılgın kuşlarının macerası, domuzlarla olan savaşı bitmiyor. Angry Birds Fight! adıyla yayınlanan yeni oyunda Red ve ekip arkadaşları domuzcuklarla teke tek dövüşüyor. Android ve iOS cihazlarda indirilebilir olan yeni Angry Birds oyunu daha şimdiden 1 milyondan fazla kişi tarafından oynanmaya başlanmış.

Rovio’nun kızgın kuş hayranları için hazırladığı yeni oyunu Angry Birds Fight! bir süredir Asya Pasifik ülkelerdeki oyuncular tarafından test ediliyordu ve oyunun dünya geneline yaz ayı başlarında açılacağı sözü firma tarafından verilmişti. Nihayet yeni Angry Birds oyunu Google Play ve Apple Store’daki yerini aldı. Şu anda herkese açık olan ve tüm cihazlarda oynanabilir olan oyun çok geçmeden 1 milyon oyuncuya ulaşmayı da başardı.

Rovio’nun ilk üçlü eşleştirme oyunu olan Angry Birds Fight! oyununda Red, Chuck, Matilda, Bomb, Blues gibi serinin eski ve yeni yüzlerini bir arada görüyoruz. Adından da anlayacağınız üzere bir dövüş oyunu ancak oynanış biraz farklılaştırılmış. Kızgın kuşlarımız domuzcuklarla teke tek kapışmadan önce öncelikle karşımıza Candy Crush Saga’dakine benzer bir tablo geliyor ve kuşları eşleştirmemiz gerekiyor. Bunun için belli bir süremiz var. Bu süre sonunda kızgın kuşlardan biri domuzcuklardan biriyle baş başa kalıyor ve dövüşlerini sadece izleyebiliyoruz.

Tropik ada, deniz, yemyeşil bahçeler gibi ilgi çekici, farklı mekanlarda dövüşebildiğimiz oyunu tek başımıza oynayabildiğimiz gibi arkadaşlarımızı çağırarak onlarla birlikte oynama şansına sahibiz. Yeni Angry Birds oyununu merak ediyorsanız ön tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilir ve Android, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz:

YORUMLAR