Angry Birds Transformers Android'e de Geldi

Angry Birds Transformers Android'e de Geldi

Rovio'nun yeni oyunu Angry Birds Tranformers sonunda Android'e de çıkışını gerçekleştirdi. İki hafta önce iOS platformu için yayınlanan, Angry Birds serisinin en son çıkan oyunu olan Angry Birds Transformers, klasik oyundan çok farklı şekilde ilerlemeli bir aksiyon oyununa dönüştü.

İsminden de anlaşılacağı gibi artık sapanla atılmayı bekleyen kızgın kuşlarımız aksiyon dolu birer savaş makineleri haline dönüşüyor! Sidescroller tarzında ateş ederek ilerlediğiniz Angry Birds Transformers'ı eski arcade oyunlara da benzetmek mümkün, ama en modern şekilde ve elbette en kızgın şekilde. Eski oyunlardan tanıdığımız kuşlarımızın her biri farklı bir makineye dönüşerek oyun boyunca sizin tarzınıza göre etrafa dehşet saçıyor. Cıvıl cıvıl animasyonlarla aksiyon dolu yeni oyun klasik Angry Birds hayranlarına farklı görünse de seriye yeni bir soluk anlamında oldukça başarılı bir adım atmış.

Angry Birds Transformers Android ve iOS kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Oyun içerisinde gerçek parayla ilerlemenize yardımcı olacak eşyalar satın alabiliyorsunuz ama bu normal oynanışa etki etmiyor. Eğer Angry Birds Transformers hakkında detaylı incelememizi okumak isterseniz, Angry Birds Transformers başlığımızı ziyaret edebilirsiniz.

Google Inbox Nedir, Nasıl Kullanılır?

Google Inbox Önemli Postalar Özelliğini Güçlendirdi

YORUMLAR