Anthem'den Gözlerinize Bayram Ettirecek Yeni Video

Anthem NVIDIA

BioWare tarafından geliştirilmeye devam eden aksiyon oyunu Anthem için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı. NVIDIA’nın CES 2019 fuarı kapsamında yaptığı konferans sırasında gösterilen videoda, oyunun yeni teknolojilerle nasıl göründüğü izleyenlere aktarıldı.

NVIDIA yetkilileri, yakın zaman sonra piyasaya sürülmesi beklenen Anthem’de yapay zeka destekli antialiasing teknolojisi DLSS bulunacağı, bu sayede oyunun beklenenden çok daha iyi görüneceğini dile getirdiler. Buna rağmen DLSS teknolojisinin ve videoda yer alan grafik kalitesinin yüksek seviyeli bilgisayarlara uygun olduğu da hatırlatıldı.

Yayınlanan tanıtım videosunun çekildiği bilgisayarda ise yine CES 2019 sırasında duyurulan NVIDIA RTX 2060 kullanıldığı söylendi. 350 dolar fiyat etiketiyle piyasaya sürülmesi beklenen ekran kartının performansının görülmesi açısından oldukça değerli olan videoda, Anthem’e dair yeni detaylar da yer aldı. Anthem’de yer alacak ve daha önce görmediğimiz yeni düşmanlar ve muhteşem lokasyonların yer aldığı videoyu ise hemen aşağıdan izleyebilir ve gözlerinize bayram ettirebilirsiniz.