Apple Campus 2 Görüntüleri Ortaya Çıktı

Apple Campus 2 Görüntüleri Ortaya Çıktı

Apple'ın “uzay gemisi” Campus 2'nin inşaatından görüntüler sızdı. Dev bir diske benzeyen tasarımıyla ilgi çeken merkezin şekli ortaya çıksa da, hala dev bir kum yığınından farkı yok.

2011'de projesinin 3 milyar Dolarlık bütçe ile onaylandığı ancak üç yıl sonra yapımına başlanabilen, bu arada bütçesi daha sonra 5 milyar Dolar'a yükseltilen Apple'ın Campus 2 projesi, bir Drone kamerasıyla görüntülendi. Cupertino'nun dışında geniş bir arazide konumlandırılan projenin bitimi için başlangıçta konulan 2015 hedefi sarkmışken, yeni tarih 2016 olarak anılıyor. Tesisin izinlerinin alınabilmesi ve daha hızlı tamamlanabilmesi için Cupertino şehir konseyine verdiği vergileri arttıran Apple, buna rağmen istediği hızda ilerleyemedi. 8 dakikalık görüntüden anladığımız kadarıyla, 2016 hedefi de gerçekçi görünmüyor çünkü dev “uzay gemisi”nin şu anki durumu kumdan kaleden hallice.

Bazı bölümlerinde dış kaplamaların yerleştirildiği görülen tesisin tüm bölümler tamamlanmadan açılabileceği söylenirken, son bir ayda inşaatta görülen hızlı ilerleme hedefi tuttrmak için tam gaz çalışıldığına işaret ediyor. Bittiğinde Apple hayranlarının hayallerini süsleyecek tesisin yapım aşamasını yakından takip ediyor olacağız.

GTA 4 İçin Watch Dogs Modu Yayınlandı, Hemen İndirin!

Apple Mobil Cüzdan İçin Hizmet Anlaşmalarına Başladı

YORUMLAR