Apple Watch Hakkında İlginç Şikayetler Geliyor

Apple Watch Hakkında İlginç Şikayetler Geliyor

Apple Watch teslimatlarının yapılmaya başlaması üzerinden bir haftadan biraz daha fazla bir zaman geçti. Ancak doğal olarak şikayetler de gelmeye başladı. İşte Apple Watch ile ilgili ilginç şikayetler.

Apple Watch ürünleri oldukça yeni, elbette daha geliştirilerek mükemmel hale gelmeleri ve herkesi memnun etmeleri zaman alacak. Ancak Apple Watch teslimatlarının başlamasıyla beraber şikayetler de gelmeye başladı. Bunların bazıları ilgi çekici.

-Apple Watch kolunuzda dövme varsa kan bancını ve kalp atışlarını ölçemiyor.

-Apple Watch’u kolunuzdan çıkarıp bir süre sonra tekrar taktığınızda kaldığı yerden başlayamıyor, telefonla uyum sağlaması uzun sürüyor.

-Apple Watch’un şarjı kullanıcılara zor zamanlar yaşatıyor. Bazen şarja takılıyken hiçbir tepki vermiyor, şarj olmuyor.

-Apple Watch’un kilit sistemli kol kayışları yerlerine tam oturmuyor. Saat kolaylıkla kayıştan sıyrılabiliyor.

-Apple Watch’larına kavuşanlar, kullanıcı arayüzünü son derece karışık ve kullanışı zor buluyorlar. Bu şikâyet son günlerde artıyor.

-Apple Watch ekranı istediğiniz her zaman aydınlanmıyor, kendi kafasına göre takılabiliyor. Baktığınızda karanlık, bakmadığınızda aydınlık olabiliyor.

-Bazı kullanıcılar uygulamaların yavaş çalıştığından şikâyet ediyor.

-Üçüncü parti uygulamalar zayıf ve işlevsel değil. Kullanıcılar uygulamaları çalışma süresini kısa buluyor. Uygulamayı anlamaya çalışırken saat uygulamayı devre dışı bırakıyor.

-Apple Watch’un kayışları hakkında bir şikayet daha var. Kullanıcılardan bazıları kayışların bileklerini tahriş ederek kaşındırdığından şikayet ediyor.

Apple bu şikayetleri ne kadar hızlı değerlendirir ya da ne kadar ciddiye alır bilmiyoruz. Ancak şikayetler artarsa Apple Watch’un iyi bir revizeye ihtiyaç duyacağı kesin görünüyor. 

Apple Watch Uygulamaları 3.500'e Ulaştı

Merakımızı Giderecek Apple Watch Video Rehberleri Yayınlandı

YORUMLAR