Apple Watch İlk Çıktığında 1 Milyondan Fazla Satacak

Apple Watch İlk Çıktığında 1 Milyondan Fazla Satacak

Mart ayında çıkması beklenen Apple Watch için beklentiler büyük. Pek çok Apple yorumcusu ve blog yazarı Apple Watch’un çıktığı ay bir milyondan fazla satacağını iddia ediyor. 

Akla gelen son özelliğinin saati göstermesi olan Apple Watch raflara yerleşmek için geri sayarken, hakkında konuşulanlar da bitmek bilmiyor. Piyasada kendini Pebble'a rakip gösteren ürün aslında Apple'ın ilk giyilebilir cihazı. Apple Watch iki farklı boyutta tasarlandı ancak; sportif, normal ve 18 karat altın kaplamalı olan 3 farklı modeliyle piyasada boy göstermeye hazırlanıyor.

Hal böyleyken Apple Watch'un çıkışından itibaren kapış kapış satılacağı düşüncesi de giderek büyüyor. Bu beklentinin sebepleri ise şu; Apple Watch 3 farklı sınıfa da hitap edebiliyor. Son derece ince tasarımı onu diğer giyilebilir cihazlardan ayırıyor.

Ayrıca Apple Watch’un çağdaş tasarımı modaya da uyumlu bulunuyor. Ne giyilirse giyilsin Apple Watch kullanıcının tarzı ile bütünleşebiliyor. Apple Watch'un birden fazla işlevi olması da bu inancı destekleyen bir durum. Bu işlevler yeni S1 işlemcisi, jiroskop, ivmeölçer olarak sıralanabilir. Öte yandan telefonla Wi-Fi ve GPS bağlantılarıyla da etkileşim kurmak Apple Watch ile mümkün. NFC özelliği de bulunan Apple Watch mobil ödeme de yapabiliyor ve akıllı kilitleri açabiliyor.

Bu özellikler doğal olarak özellikle Apple severler tarafından büyük umutlar beslenmesine yol açmış durumda. 

İlk Apple Watch Oyunu: Letterpad

Apple Watch'ın İnternet Sayfası Yenilendi

Apple'ın Akıllı Saati Apple Watch, 9 Martta Tanıtılacak!

YORUMLAR