Apple Watch İstediniz ve Yok mu Dediler? Artık Apple Watch Türkiye’de

Apple Watch İstediniz ve Yok mu Dediler? Artık Apple Watch Türkiye’de

Apple Watch’un Haziran aylarında Türkiye’de olabileceği konuşuluyordu. Cihazı yurtdışından getirebilme avantajına güvenemeyenler için yeni bir fırsat doğdu. 

Markafoni’nin Apple Watch vitrininde akıllı saatin Apple Watch Sport modellerinin 38 mm ve 42 mm modelleri farklı kordon seçenekleriyle satışa çıkarıldı. Markafoni’den alınan bilgiye göre, şirket Türkiye’deki ilk satışlarına 200’ün üzerinde Apple Watch stokuyla başladı.

Apple Watch Sport’u bugün satın almanız durumunda alışveriş sayfasından sipariş verdiğiniz cihazın Hızlı Teslim’le 13-14 Haziran’da, kargoda olacağı iddia ediliyor. Bunun karşılığında Apple Watch Sport 38 mm modeli için yaklaşık 2 bin 250, Apple Watch Sport 42 mm içinse yaklaşık 2 bin 600 lirayı da bir kenara koymayı da unutmayın.

Apple Watch modellerinin Türkiye satış fiyatlarının henüz açıklanmadığını ancak en ucuz modelin ABD’de Apple tarafından 350 dolardan satıldığını hatırlarsak bu fiyatlarla ilgili dedikodu yapmaya başlayabiliriz. Ancak Türkiye’de farklı e-ticaret sitelerinde cihazın fiyatı iki ya da üç katına çıkabiliyor.

Apple Watch Nedir, Ne Yapar, Ne Yapamaz?

Apple Watch Yeniden Tasarlandı!

Apple Watch Uygulamaları 3.500'e Ulaştı

YORUMLAR