Arabaları Her Türlü Çizikten Koruyan Seramik Kaplamaya Olan Talep Artıyor

Arabaları Her Türlü Çizikten Koruyan Seramik Kaplamaya Olan Talep Artıyor

Otomobilleri güneşten ve çiziklerden koruyan seramik kaplamaya olan talep son günlerde hızla artış gösteriyor. Aracın kaportasına uygulanan seramik kaplama ile araç her türlü çizikten korunuyor.

Teknoloji hızla geliştikçe araçları koruma önlemlerinde de etkili yöntemler ortaya çıkmaya başladı. Artık daha etkili bir şekilde korunan araçlar zararlı etkenlere karşı daha güvende kalıyor. Son zamanların popüler yöntemleri arasında yer alan seramik kaplamaysa araçları güneşten ve kılcal çiziklerden koruyor. Aracın dış yüzeyine özel bir yöntem ile uygulanan kaplama, aracın büyüklüğüne göre bin 500 ile 2 bin 500 lira arasında değişen fiyatları buluyor.

Aracın kaportasına uygulanan seramik kaplama ile ağaç dalı ve anahtar gibi ince uçlu aletlerin kaportaya zarar vermesinin önüne geçiliyor. Kaporta üzerinde koruyucu tabaka olarak görev yapan seramik, aynı zamanda aracın parlamasını ve daha güzel görünmesini de sağlıyor. Ayrıca seramik kaplama ile aracın yıpranmadan kaynaklanan değer kaybının da önüne geçilmiş oluyor. Aracı her türlü tehlikelerden koruyan seramik kaplamanın usta ellerde uygulanması da gerekiyor. Merdiven altı tamirhanelerde uygulanan seramik kaplamanın araca hiçbir etkisi olmuyor. Ayrıca seramik kaplama ile güneş ışınlarına karşı koruma da sağlanıyor.

Amazon Almanya Web Sitesinde Kargo Bedava, Türkçe Hizmet Başladı

Samsung'a Polis Baskını ve Yolsuzluk Şoku

YORUMLAR