Artık Instagram Canlı Yayınlarınızı Hikayenizde de Paylaşabilirsiniz

Artık Instagram Canlı Yayınlarınızı Hikayenizde de Paylaşabilirsiniz

Şüphesiz, Instagram canlı yayın özelliği kullanmaya en çok çekindiğimiz, tam cesaret ettiğimizde de üç beş kişilik izleyici kitlesiyle moralimizi bozan, üstelik o güzel anıyı daha çok etkileşim alabileceğimiz paylaşım kaynaklarında kullanma şansımızı da elimizden alıyordu. Yeni güncellemeyle, artık Instagram canlı yayınlarınızı hikayenizde de paylaşabileceksiniz.

Malum, bir özellik ilk çıktığında abartan onlarca insan yüzündeneminim sizler de canlı yayın bildirimleri kapatmışsınızdır. Durum böyle olunca gerçekten izlemek istediğiniz kişilerin yayınların da kaçırmışsınızdır. Bundan böyle, canlı yayın paylaşımları 24 saat boyunca hikayede de paylaşılabilecek! Tek yapmanız gereken canlı yayın son bulduğunda, alt köşede beliren ‘paylaş’ butonuna basmak.

Canlı yayınızı hikayenizde paylaştığınızda, sonradan izleyenleri de tıpkı normal hikayelerde olduğu gibi görebileceksiniz. Başka kullanıcıların hikayelerinde paylaşılmış canı yayını izlediğinizde de, yayın boyunca yayına kimlerin katıldığını, yapılan yorum ve beğenileri görebileceksiniz.

Kısacası sosyal medyada herhangi bir gönderiyi gözden kaçırmanız artık neredeyse imkansız. Meali: ‘stalker’lara yine gün doğdu!

Instagram canlı yayın nasıl yapılır öğrenmek için: Instagram Canlı Yayın (Canlı Video) Özelliği Nasıl Kullanılır? blogumuzu okumayı unutmayın!

Instagram Hikayeleri Nasıl İndirilir?

Instagram, Ünlülerin Sponsporlu Paylaşımlarını Tespit Etmenin Yolunu Deniyor

YORUMLAR