Asphalt 8: Airborne Windows Phone Versiyonu Artık Ücretsiz!

Asphalt 8: Airborne Windows Phone Versiyonu Artık Ücretsiz!

2013 yılının sonlarına doğru çıkan ve bir süre önce Windows Phone versiyonu yayınlanan Asphalt 8: Airborne için yayınlanan son güncelleme ile oyun ücretsiz olarak indirilebilir hale geldi. Gameloft yayınladığı bu son güncelleme ile Windows Phone kullanıcılarına 2 TL gibi bir fiyatla sunulan oyunu bedava indirilebilir hale getirerek kullanıcıları sevindiriyor. Çünkü Windows Phone kullanıcıları Asphalt 8'in Android ve iOS versiyonlarının çok önceden yayınlanmasına rağmen Windows Phone versiyonunu bir süre beklemek zorunda kalmıştı. Oyunun Windows Phone için çıkış yaptığında ise Android ve iOS versiyonları gibi ücretsiz indirilebilir olmayışı tepki çekmişti.

Fakat Asphalt 8: Airborne'nin Android ve iOS versiyonları çıkış yaptığında da ücretli olarak indirilebilir olması ve yine belli bir süre geçtikten sonra ücretsiz indirilebilir hale dönüştürülmesi bu uygulamanın genel bir Gameloft stratejisi olduğunu gösteriyor. Benzer uygulama önceden farklı Gameloft oyunlarında da görülmüştü.

Eğer güncellenmiş Asphalt 8: Airborne Windows Phone versiyonunu ücretsiz olarak indirmek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Oyunun daha önceden yayınlanan iOS ve Android versiyonları ise burada:

Thief Sistem Gereksinimleri Eidos Montreal Tarafından Açıklandı

YORUMLAR