Asphalt Overdrive Çıktı! Hemen İndirin!

Asphalt Overdrive Çıktı! Hemen İndirin!

Gameloft'un merakla beklenen yeni mobil yarış oyunu Asphalt Overdrive, Android ve iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için resmi olarak yayınlandı.

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Asphalt Overdrive alışık olduğumuz Asphalt oyunlarından biraz farklı bir oyun olarak dikkat çekiyor. Bilindiği üzere Asphalt serisinin önceki oyunları klasik yarış deneyimini akrobatik hareketler ve aksiyonla birleştiriyordu. Asphalt Overdrive'da ise bir sonsuz koşu oyununa benzer bir yapı mevcut.

Asphalt Overdrive'da 80'li yıllara yolculuk yaparak ilginç bir maceraya atılıyoruz. Bir kanun kaçağı olarak polisten kaçmaya çalıştığımız oyunda aracımızı kullanarak trafikten sıyrılmaya ve polise yakalanmadan rampaların üzerinden atlamaya çalışıyoruz. Yaptığımız çılgın akrobatik hareketler bize ekstra puan kazandırıyor. Oyunda yer alan nitro özelliği de bu akrobatik hareketlerle doluyor ve polisler bizi kıstırdığında nitrodan yararlanarak arayı açabiliyoruz.

Asphalt Overdrive yine yüksek kalite grafikleri ile mobil cihazların sınırlarını zorluyor. Oyunda lisanslı gerçek arabaları kullanabilmektesiniz. Oyunda kazanacağınız parayla yeni arabalar satın almanız ve mevcut arabanızı geliştirmeniz mümkün. Oyunun Windows 8 ve Windows Phone versiyonlarının da kısa süre içerisinde çıkış yapması bekleniyor.

Asphalt Overdrive'ın Android ve iOS versiyonlarını bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

PES 2015'in Demosu Dünya Genelinde İndirilmeye Açıldı

YORUMLAR