Asphalt Overdrive Yarın Çıkıyor!

Asphalt Overdrive Yarın Çıkıyor!

Yayınladığı çoğu mobil oyun başarıya ulaşan ünlü mobil oyun geliştiricisi Gameloft yeni yarış oyunu Asphalt Overdrive'ı yarın, yani 25 Eylül tarihinde yayınlamaya hazırlanıyor. Gameloft, Asphalt serisinin son oyunu Asphalt 8 ile mobil oyunlar alanında rekorlara imza atmış ve milyonlarca oyuncuya ulaşmıştı. Sevilerek oynanan bir araba yarışı oyunu olan Asphalt 8 mobil cihazların sınırını zorlayan yüksek kaliteli grafikleri, hız ve heyecan dlou oynanışıyla oyunculara benzersiz bir tecrübe yaşatmıştı. Gameloft, Asphalt serisinin yeni oyunu Asphalt Overdrive ile seriye yeni bir soluk kazandırmaya çalışacak.

Asphalt Overdrive daha önceden yayınlanan Asphalt oyunlarındaki klasik çizginin biraz dışına çıkacak. Daha çok bir sonsuz koşu oyununa benzeyecek olan Asphalt Overdrive'da asfalt yollarda yüksek hız yaparken polislerden kurtulmaya çalışacağız, rampalardan uçarak havalarda taklalar atacağız ve aksiyon dolu bir yolculuğa atılacağız. Yeni Asphalt oyununun Asphalt 9 olarak adlandırılmasının nedeni de oyun yapısında izlenecek bu farklı çizgi olabilir.

Asphalt Overdrive ücretsiz olarak indirilebilecek ve uygulama içi satın alım işlemlerine yer verecek. Oyun Android, iOS, Windows Phone mobil cihazların yanında Windows 8 işletim sistemini kullanan bilgisayar ve tabletler için çıkış yapacak. Asphalt Overdrive yayınlandığında indirmek için sitemizi takip edebilirsiniz. Serinin bir önceki oyunu Asphalt 8'i indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Goat Simulator Android ve iOS Versiyonları Rekora Gidiyor

YORUMLAR