Assassin's Creed 3 PC İçin Çıktı

Assassin's Creed 3 PC İçin Çıktı

İlk kez Playstation 3 ve Xbox 360 için yayınlanan Ubisoft tarihinin en iyi yapımı olarak lanse edilen Assassin’s Creed 3’ün PC versiyonu yediği bir ertelemenin ardından sonunda çıkışını gerçekleştirdi. PC oyuncuları tarafından merakla beklenen yeni Assassin’s Creed oyunu Assassin’s Creed 3 bugünden itibaren PC platformu için satışa çıktı.

1700’lü yılların Amerika’sında geçen yeni maceramızda bizlere Altair ve Ezio’nun o yıllardaki torunu olan Connor eşlik ediyor. Bu sefer kişisel bir yolculuktan ziyade bir amaç bir hedef için savaşacak olduğumuz Assassin’s Creed 3’te ülkemiz ve milletimiz için mücadele vereceğiz. Tapınakçılara karşı olan amansız mücadelemiz PC platformunda devam ediyor.

Oyunun konsol versiyonunu oynayan oyuncuların çoğu oyunu bitirdi bile, hatta Assassin’s Creed 3 ile geçirdikleri zamanlarının çoğunu multiplatformda harcıyor, ancak PC oyuncuları oyuna henüz kavuşamamışlardı. Ubisoft’un verdiği çıkış tarihine göre bugün itibariyle Assassin’s Creed 3’ün PC versiyonu çıkışını gerçekleştirdi.

YORUMLAR