Assassin's Creed: Origins'in Yeni Videosu Yayınlandı

Assassin's Creed: Origins'in Yeni Videosu Yayınlandı

Ubisoft tarafından yapılan E3 2017 konferansında Assassin's Creed Origins'in yeni videosu yayınlandı. Bu sefer de Mısır'ın gizemlerine yakından bakıyoruz.

Seriyi devam ettirmek yerine Mısır temasına dönmek isteyen Ubisoft, Assassin's Creed Origins'i duyurmuştu. Hemen ardından Microsoft tarafından paylaşılan videolarla nasıl bir temanın bizi beklediğini görmüştük. Bu sefer paylaşılan videoda ise oyunun atmosferine bakış atıyoruz.

Paylaşılan videoda Mısır'ın vahşi doğası temel alınmış. Oyunda bizi bekleyen tehlikeler arasında vahşi doğada yer alıyor. Videonun devamında oyunda kontrol edeceğimiz Bayek isimli karakterimizin dövüş sahneleri gösteriliyor. Paylaşılan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Aşağıdan Microsoft konferasında yayınlanan oynanış videosuna da göz atabilirsiniz.

Assassin's Creed Origins ile bizleri çok farklı dövüş mekanikleri bekliyor. Özellikle şahinlerin gözünden çevreyi gözlemlemek ve okla yapılan yeni teknikler ilgi çekici gözüküyor.

Assassin's Creed Origins 24 Ekim'de PC, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, XBox One ve XBox One X platformlarına çıkış yapacak.

Xbox One X'e Çıkacak Bütün 4K Oyunlar

Xbox One X Tanıtıldı! İşte Özellikleri

YORUMLAR