Assassin's Creed Syndicate Çıktı ve Bu Sefer İşler Tıkırında

Assassin's Creed Syndicate Çıktı ve Bu Sefer İşler Tıkırında

Assassin's Creed serisinin hayranlarının merakla beklediği yeni açık dünya tabanlı aksiyon - rol yapma oyunu Assassin's Creed Syndicate resmi olarak çıkış yaptı. Assassin's Creed Syndicate'in çıkışı ile birlikte kullanıcıların kafasında oyunun geliştiricisi Ubisoft'un oyunu çıkışa doğru bir şekilde hazırlayıp hazırlamadığı sorusunun oluşması normal bir durumdu. Serinin bir önceki oyunu olan Assassin's Creed Unity'nin çıkış süreci adeta bir fiyaskoydu; bu nedenle oyuncuların Ubisoft'un yeni oyununun çıkışına temkinli yaklaşmaları olası bir sonuç. Oyunun çıkmasının ardından Assassin's Creed Syndicate ile ilgili ilk yorumlar da gelmeye başladı ve oyunun performansı hakkında bilgiler paylaşıldı. 

Oyun severlerin Steam üzerinden Assassin's Creed Syndicate'e yaptığı yorumlarda Ubisoft'un yeni bir Unity vakasına mahal vermediği ve oyunu iyi bir şekilde çıkışa hazırladığı görülüyor. Assassin's Creed Unity'de yaşanan optimizasyon faciasının bu oyunda yaşanmadığı ve FPS düşüşlerinin görülmediği oyuncuların paylaştığı bilgiler arasında. Hatta oyunu dizüstü bilgisayarlarının mobil işlemci ve ekran kartlarıyla yüksek kalite ayarlarıyla akıcı bir şekilde oynadığını bildiren oyuncular bile bulunmakta.

Assassin's Creed Syndicate'e bu kadar önyargılı yaklaşılmasının bir diğer sebebi de oyunun oldukça yüksek bir fiyatla satılıyor olması. Steam'de 179 TL fiyat etiketine sahip olan oyunu almayı düşünüyorsanız bu gibi yorumlar sizin için hayati önem taşıyacaktır. Eğer bilgisayarınızın Assassin's Creed Syndicate'i çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyorsanız bu yazımızdaki Assassin's Creed Syndicate sistem gereksinimleri bilgilerine göz atabilirsiniz:

Assassin's Creed Syndicate Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Assassin's Creed Syndicate'i satın almaya karar verdiyseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR