Aston Martin Vantage GT3 Özellikleri ve Videosu

Aston Martin Vantage GT3 Özellikleri ve Videosu

592 beygir gücündeki yarış pistlerinin kralı Aston Martin Vantage GT3 ile artık asfaltta da karşılaşabileceğiz. Bu yıl Cenova Araba Fuarı'nda tanıtılacak olan yeni Aston Martin Vantage GT3 baş döndürüyor.

Resimlerini ve videosunu sizlerle paylaştığımız 385 bin dolarlık Aston Martin Vantage GT3'lerden sadece 100 tanesi bu yıl sonbaharda asfalta ayak basacak. Sınırlı sayıda üretilecek olan Aston Martin Vantage GT3’ün Cenova Fuarına daha gitmeyi beklemeden pek çok ön sipariş aldığı söyleniyor. Aston Martin Vantage GT3 serisi yarış pistlerinin unutulmaz arabalarından biri olan tasarım, piyasaya sadece 100 adet olarak sürülmeye hazırlanıyor. Tamamı el yapımı olarak.

6.0 litre kapasiteli silindir hacmi, V12 motorla birleştirilmiş ve magnezyum parçalardan son derece dayanıklı ve hafif olarak üretilmiş Aston Martin Vantage GT3 motoru, tam 592 beygir gücünde. Karbon fiber gövdesi ve kapıları, polikarbon camları ile son derece şık ve güvenli bir karakter çiziyor. Aston Martin Vantage GT3 serisi yarış pistlerinin unutulmaz arabalarından biri.

Aston Martin Vantage GT3'ün iç tasarımı da son derece ergonomik ve modern çizgilerle dolu. Tamamen dokunmatik kontroller sürüş anında dikkatin dağılmaması için özellikle tasarlanmış. Arabanın iç gövdesi de tamamen karbon fiber alaşım kullanılarak üretilmiş.

Aston Martin Vantage GT3 Fotoğrafları

Vanquish 2015: Birçok Aston Martin, Tek Araba

YORUMLAR