Avea'nın iPhone 5 Fiyatları ve Paketleri Belli Oldu

Avea'nın iPhone 5 Fiyatları ve Paketleri Belli Oldu

Avea iPhone 5 fiyatlarını şekillendirerek kullanıcıların Avea sözleşmesi üzerinden nasıl iPhone 5 edinebileceklerini açıkladı. 24 ya da 36 ay taahhütlü paketlerle sunulan iPhone 5’e ait ön sipariş süreci de başlatıldı.

Bugün sizlere hem Turkcell hem de Vodafone’un iPhone 5 fiyatlarına dair son gelişmeleri aktarmıştık. Söz konusu operatörlerin iPhone 5 kampanyalarını öğrenmek için “Turkcell, iPhone 5’i Çift Taşıyıcılı İnternet Teknolojisiyle Sunacak” isimli haberi ve “Vodafone, iPhone 5’i 49 Liradan Başlayan Fiyatlarla Alıcılara Sunacak” isimli haberlerimize göz atabilirsiniz.

14 Aralık itibariyle kullanıcıların Avea üzerinde de edinebilecekleri iPhone 5 fiyatları Avea tarafından 24 ve 36 taahhütlü paketlerle sunuluyor. Buna göre iPhone 5, taahhütlü fiyatları şu şekilde:

İlk olarak İstanbul Taksim ve İstanbul Bağdat Avea Şubelerinde satış başlayacak. İsteyenlerin 36 ay taahhütlü olarak ve iPhone 5’in 16 GB’lık modeli seçildiğinde tarifeye ek 24 TL ödeyerek sahip olma şansları bulunuyor. Diğer yandan iPhone 5, 16 – 32 ve 64 GB modelleriyle tercih edilebilecek. Dileyen kullanıcılar internet paketi ile birlikte ya da 1000 dakika konuşma, 1000 SMS ve 4 GB internet hizmetleriyle birlikte 129 TL’den başlayan fiyatlarla da ürünü edinebilirler.

YORUMLAR