Battlefield 1, Dünya Genelinde 21 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Battlefield 1, Dünya Genelinde 21 Milyon Oyuncuya Ulaştı

DICE firması tarafından geliştirilen ve dağıtımcılığını Electronic Arts'ın üstlendiği Battlefield serisinin son oyunu Battlefield 1, Haziran ayı sonu itibariyle dünya genelinde 21 milyon oyuncu tarafından oynanmış oldu.

1.Dünya Savaşı'nı konu alan ve Osmanlı Devleti'ni de içerisinde barındıran Battlefield 1, hem ülkemizde hem de dünya genelinde çok beğeni toplamış görünüyor. Çünkü birkaç ay önce 19 milyon oyuncu tarafından oynanmış olma istatistiği, şimdiden 21 milyona ulaşmış. İlerleyen aylarda daha da artacağı şüphesiz.

Ayrıca geliştirici firma DICE açısından da işler iyi gidiyor. Çünkü oyunun ve ek paketlerinin satışları firmaya büyük kar kazandırmaya devam ediyor. Eylül ayında çıkacak olan "In The Name of Tsar" adlı ek paketin, bu satışları olumlu yönde etkileyeceği düşünülüyor. Bu ek paket ile birlikte Rus orduları da oyuna katılmış olacak. Bu ek paketin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

EA, Ağustos ayında düzenlenecek olan Gamescom adlı oyun fuarında Battlefield 1 için yeni şeyler duyuracağını belirtiyor. Fakat herhangi bir ipucu verilmiyor. Bu durum şimdiden tüm oyuncuları meraklandırıyor.

Battlefield 1'in Yeni DLC'si 'In The Name of the Tsar' Tanıtıldı

Battlefield 1'in Ülkemizde Yasaklanabileceği Söyleniyor

YORUMLAR