Battlefield 1 E3'teki Büyük Şovuna Hazırlanıyor

Battlefield 1 E3'teki Büyük Şovuna Hazırlanıyor

2016 yılının beklenen FPS oyunlarından biri olan Battlefield 1, hepimizin de bildiği gibi birkaç hafta sonra yapılacak E3 etkinliği için hazırlanıyor. Peki, E3'te Battlefield 1 ile ilgili neler göreceğiz?

Kısa bir süre önce tanıtılan Battlefield 1, bizleri bu sefer modern ya da teknolojik savaşa değil, tekrar 1. Dünya Savaşı'na götürüyor. Özellikle ilk tanıtıldığı zaman oyun dünyasını şok eden Battlefield 1 için hala merak edilen ve cevaplanmayan birçok soru mevcut. Bu soruların cevaplarını birkaç hafta sonra E3 oyun fuarında görmeyi umuyoruz.

Özellikle çoklu-oyuncu modlarıyla ünlü olan Battlefield'ın yeni oyununda elbet bu konuda yine devasa bir etkinlik bekleniyor. Geçen sene yapılan E3 fuarında 64 kişilik müthiş bir gösteri yapan EA Games ve DICE ekipleri, bu sene için de hazırlıklara çoktan başladı bile.

Açıklanan bilgilere göre 64 kişilik dev gösteri 12 Haziran'da E3'te gerçekleştirilecek ve bu sefer savaşa YouTube fenomenleri ve ünlü yayıncılar katılacak. Bu gösteriyi yakından izlemek istiyorsanız, şimdiden Los Angeles biletlerinizi ayarlayın!

Battlefield 1 GTA 5'e Taşındı

Battlefield 1'de Osmanlı İmparatorluğu da Yer Alacak ve Türkçe Olacak

Battlefield 5 Hakkındaki Yeni Söylenti Ortalığı Kasıp Kavurdu

YORUMLAR