Battlefield 1'den 4K Çözünürlüklü Yeni Video

Battlefield 1'den 4K Çözünürlüklü Yeni Video

Bu sene oyun dünyasını sallayacağı düşünülen Battlefield 1 için yeni bir video daha yayınlandı. Oyunun çok oyunculu platformundan alınan görüntülerle hazırlanan video, 4K çözünürlük seçeneği ile izlenebiliyor.

Oyuncuları Birinci Dünya Savaşı yıllarına götürecek olan Battlefield 1, uzun süredir FPS oyunlarının cesaret edemediği bir yeniliği gerçekleştirmişti. FPS sevenleri modern savaşlardan alıp, 1910'lu yıllara götürecek olan oyun, türü seven sevmeyen herkes tarafından merakla bekleniyor. İçerisinde Osmanlı Devleti de barındıracağı kesinleşen Battlefield 1 için yayınlanan yeni video ise yüksek çözünürlüğü ile dikkat çekiyor.

Ünlü Youtuberlardan bir tanesi olan Jackfrags tarafından hazırlanan video, Battlefield 1'in çok oyuncu tarafından geçiyor. Yüksek bit değeri ve 4K çözünürlük seçenekleriyle izlenmeye de imkan veren bu video, yeteri kadar iyi internet sahibiyseniz, gerçek bir Battlefield 1 deneyimi sunacak cinsten. Ayrıca E3 2016 sırasında gösterilen videoya nazaran, başka haritalardan da sahneler görmemiz, videoyu izlenir kılan detaylardan. Oldukça güzel hazırlanmış o videoyu ise hemen aşağıdan izlemeniz mümkün.

İyi seyirler!

Battlefield 1'de Osmanlı Askeri Olacağı Kesinleşti

Electronic Arts Yeni Battlefield 1 Fragmanını Bu Kısa Videoyla Duyurdu

Battlefield 1'de Osmanlı İmparatorluğu da Yer Alacak ve Türkçe Olacak

YORUMLAR