Battlefield 1'den Bir Saatlik Osmanlı - İngiliz Savaşı

Battlefield 1'den Bir Saatlik Osmanlı - İngiliz Savaşı

Daha önce yayınlanan küçük bir videoyla Osmanlı askerlerini ilk kez gösteren DICE, Gamescom 2016 sırasında Battlefield 1 için düzenlediği bir etkinlikle birlikte bir saatlik yeni görüntüler sundu. Videoda Osmanlı - İngiliz savaşının tüm ayrıntılarını görebiliyoruz.

Battlefield serisinin yapımcısı DICE, beklenmedik bir karar almış ve yeni oyunu için Birinci Dünya Savaşı yıllarını seçmişti. Battlefield 1 ismiyle çıkacak olan yeni oyunda, Birinci Dünya Savaşı'nın bütün tarafları yer alacağı gibi Osmanlı Devleti de Arap cephesinde oynanabilir olacak. Oyun çıktıktan sonra "Lawrence of Arabia" isimli ek paketle birlikte gelecek olan Osmanlı askerleri, oyunda İngiliz kuvvetleri ile amansız bir mücadeleye girecekler.

Gamescom 2016 fuarında gerçekleştirilen bir çok oyunculu maç, bizlere bir saatlik yeni oynanış görüntüleri sundu. Videoyla birlikte sadece Osmanlı askerlerini değil; Sina çölü haritasında oynanan uzunca maçın ardından, oyunun çöl tarafını da iyice görme şansı yakaladık. Ayrıca oyunun en çok merak edilen detaylarından bir tanesi de yine bu videoyla birlikte görüntülenmiş oldu. Yayınlanan ilk videoda da göze batan atların, oyun içerisinde nasıl kullanılacağını, yine bu bir saatlik videoyla öğrenmiş olduk. İzlemesi de çok eğlenceli olan o videoya hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Battlefield'ın Televizyon Dizisi Çekilecek!

Battlefield 1'de Osmanlı Askeri Olacağı Kesinleşti 

Battlefield 1'de Osmanlı Askerleri İlk Kez Göründü

YORUMLAR