Battlefield 1'e Rusya İmparatorluğu da Geliyor

Battlefield 1'e Rusya İmparatorluğu da Geliyor

Son zamanlara büyük damga vuran yeni Battlefield oyunu Battlefield 1, henüz geçtiğimiz hafta çıkış yapmış olmasına rağmen DLC yani indirilebilir yeni içeriklerle desteklenmeye devam ediyor.

Battlefield serisinin yapımcı firması DICE, oyun henüz çıkış yapmadan önce Fransız ordusunu bir DLC ile oyuna sonradan ilave edeceğini açıklamıştı. Şimdi de oyuna Rusya İmparatorluğu'nun da bu DLC ile birlikte dahil olacağı belli oldu. 

Bu bilgi Battlefield 1'in Premium Pass sayfasından da doğrulandı. Ayrıca Battlefield 1 için ilerleyen aylarda toplamda 4 farklı DLC'nin yayınlanacağı da belirtiliyor. Battlefield 1'in Premium Pass oyuncuları bu DLC'lere 2 hafta önceden erişim imkanına sahip olacaklar.

Bu DLC'ler ile birlikte sadece yeni imparatorluklar değil yeni multiplayer haritaları, yeni operasyonlar ve oyun modları, yeni elite sınıfları ve birçok yeni araç ile silahlar da oyuna eklenmiş olacak. Battlefield 1'in Premium Pass sayfasına bu linkten giderek yeni güncellemelerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Battlefield 1'in Ülkemizde Yasaklanabileceği Söyleniyor

Yeni Battlefield 1 Videosu Çanakkale Savaşı'nı Gösteriyor

Battlefield 1'de Küfür Kıyamet

YORUMLAR