Battlefield 1'in Yeni DLC'si 'In The Name of the Tsar' Tanıtıldı

Battlefield 1'in Yeni DLC'si 'In The Name of the Tsar' Tanıtıldı

E3 2017 oyun ve eğlence fuarında Electronic Arts'ın gerçekleştirdiği lansmanda Battlefield 1 ile ilgili açıklamalar da yapıldı. Yapılan sunumda oyuna gelecek olan "In the Name of the Tsar" adlı genişleme paketinin tanıtım videosuna da yer verildi.

Bu yeni ek paket oyuna 8 yeni harita, Rus ordusu, yeni araçlar ve yeni silahlar getirecek. Aynı zamanda Battlefield 1 ek paketleri arasında en geniş içerik sunan paket olacak. Eylül ayında PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için sunulacak olan ek paketin kısa tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyunun geliştiricisi DICE ayrıca bugüne kadar Battlefield 1'in 20 milyondan fazla insan tarafından oynandığını da belirterek oyunun oldukça geniş kitlelere ulaştığını ispatlamış oldu. Ayrıca Battlefield 1 Premium Pass sahipleri bu ek paketi diğer oyunculardan 2 hafta önce alabilme imkanına sahip olacaklar. Rus ordusunu da oyuna dahil eden bu ek paketle ilgili çok daha detaylı bilgileri Ağustos ayında düzenlecek olan Gamescom adlı oyun fuarında görebiliriz.

Battlefield 1 Rekora Koşuyor, 19 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Battlefield 1'e Zombi Modu Mu Geliyor?

YORUMLAR