Battlefield 4 ve Hardline Sadece 5 Dolar

Battlefield 4 ve Hardline Sadece 5 Dolar

Battlefield 1'in duyurulduğu şu günlerde, eski oyunlar için de güzel haberler geldi. EA ve DICE, Battlefield 4 ve Battlefield: Hardline'ı 5 dolardan satmaya başladı.

Road to Battlefield 1 (Battlefield 1 Yolu) isimli bir etkinlikle birlikte, Battlefield 4 ve Hardline bütün platformlar üzerinden çok ucuza alınabilecek. PC, Playstation 3, Playstation 4 ve Xbox One platformları için geçerli olacak bu indirimlerle birlikte, iki oyun ayrı ayrı 5 dolara yani 14,99TL'ye satın alınabilecek. Oyunların konsol sürümleri, konsolların kendi satış mağazalarında indirime girerken, PC sürümü ise Origin üzerinden edinilebilecek.

İndirimler için yapılan açıklama şu şekilde: "Battlefield 1 bu sene içerisinde çıkıyor ve biz Battlefield 4 ve Hardline'daki aksiyonun devamını kutluyoruz. Geçtiğimiz aylarda iki oyun için yayınlanan eski genişleme paketlerini, PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformları üzerinden ücretsiz olarak dağıtmıştık. Battlefield 1 Yolunda, çalışmalarımız devam ediyor ve bu iki oyunu daha önce edinmediyseniz sizin için muhteşem bir fırsat sunuyoruz."

Her iki oyunu da satın alabileceğiniz doğru adresleri görmek için Road to Battlefield 1 sayfasını ziyaret edebilirsiniz. PC üzerinden satın alım yapmak için ise aşağıdaki Origin uygulamasını indirip, uygulama üzerinden satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Battlefield 1'de Osmanlı Askeri Olacağı Kesinleşti

Battlefield Geliştiricileri Yeni Call of Duty'i Yerden Yere Vurdu!

Battlefield 1'de Osmanlı İmparatorluğu da Yer Alacak ve Türkçe Olacak


YORUMLAR