Bir Tane Uzaktan Kumandanız Olsun O da RAY Olsun

Bir Tane Uzaktan Kumandanız Olsun O da RAY Olsun

Eğer bi Smart Tv'niz varsa, hatta olmasa bile, RAY Super Remote TV, BluRay ses sistemleri ve TV'nize bağlı benzeri bütün bu akıllı gereçleri kolaylıkla yönetmenizi sağlıyor. Akıllı bir uzaktan kumanda olan RAY Super Remote’a kimse hayır demez diye düşünüyoruz.

RAY Super Remote aklınıza gelebilecek hemen her kolaylığı kullanıcılarına sunuyor. Bir Smart TV ve ona bağlı olan tüm elektronik cihazlarınızı Ray Super Remote yoluyla kontrol edebiliyorsunuz.

4.8 inçlik dokunmatik ekrana sahip olan Ray Super Remote TV kullanımını kolaylaştırmak adına her türlü özelliği bünyesinde barındırıyor. RAY Super Remote sizin için kanalların programlarını hafızasında tutuyor, sevdiğiniz programların saatlerini, değişse bile size haber verebiliyor. Sesle ve dokunarak kontrol edebiliyorsunuz.

Farklı içerik kategorilerinde, farklı programların klasörlenebildiği RAY Super Remote, böylelikle her aile bireyinin kendi uzakta kumandasını oluşturmasında da izin veriyor. Çocuklar bir kategoriyi, ebeveynler bir başka kategoriyi oluşturup kullanabiliyorlar.

Son derece şık bir tasarıma sahip olan RAY Super Remote bugün kullandığımız uzaktan kumandaların tamamen ötesinde bir TV ve ona bağlı cihazlar üzerinde hakimiyet kurabiliyor. Ray Super Remote 200 dolarlık fiyatıyla ön siparişe çıktı. 

Leap Motion ile Neler Yapabilirsiniz

Amazon Fire TV Basın Fotoğrafları

Düşünce Gücüyle KumandaEdilen Haier TV

YORUMLAR