Blizzard World of Warcraft Legion Genişleme Paketini Ön Siparişe Açtı

Blizzard World of Warcraft Legion Genişleme Paketini Ön Siparişe Açtı

Yine muhteşem bir sinematikle tanıtımı yapılan World of Warcraft Legion genişleme paketini bekleyenlere müjde, ön siparişler başlıyor.

Aşağıda görüntülenen resme göre Battle.net’in web sitesinden ön sipariş için duyuru yapıldı bile. Oyunun ön sipariş fiyatı da 50 dolar olarak açıklandı. World of Warcraft Legion genişleme paketinin DeLux sürümü ise 70 dolardan satılacak. Her iki paketi ön siparişle alanların var olan karakterlerine yüzde yüz oranında “boost” yapılacak. Karakterler olduğundan daha güçlü olacaklar. Bu paketle birlikte Demon Hunter sınıfına da erken erişim sağlanmış olacak. Yani oyun çıkmadan karakteri oluşturup oynamanız sağlanmış olacak.

"Oğlum, korkunç bir karanlık dünyamıza geri döndü" sözleryile başlayan yeni World of Warcraft Legion sinematik tanıtımıyla sizleri baş başa bırakıyoruz. 

Bu paketle beraber eğer daha önce satın aldığınız ve bilgisayarınızda kuru olması muhtemel Diablo 3, StarCraft 2 oyunları varsa oyun size yeni binekler de sunabilecek. Oyunun 21 Kasım’dan önce çıkması bekleniyor. Onun için ön sipariş avantajlarından faydalanmakta acele edilebilir. Ön siparişle ilgili tüm detaylar Batlle.net’de yayınlanmış durumda.

World of Warcraft Legion Çıkış Tarihi Sızdırıldı

YORUMLAR