Blizzard'ın İlk Oyunlarını Bedava İndirin!

Blizzard'ın İlk Oyunlarını Bedava İndirin!

Diablo, Starcraft ve Warcraft gibi milyonlarca oyuncu tarafından oynanan popüler oyunlarıyla tanıdığımız Blizzard ilk geliştirdiği oyunlar arasında yer alan The Lost Vikings ve Rock 'N Roll Racing'i ücretsiz olarak oyun severlere sundu. Blizzard 90'lı yılların başında Warcraft, Diablo ve Starcraft oyunlarının üzerinde çalışmaya başlamadan önce bilgisayar haricindeki platformlar için farklı türde oyunlar da geliştirmekteydi. Firmanın adı bu zamanlarda daha Blizzard değildi ve firma Silicon and Synapse adını kullanıyordu. İşte Blizzard'ın Silicon and Synapse adına sahip olduğu dönemlerde geliştirilen bu iki retro oyun bize dönemin havasını yaşatmakta.
Bu iki klasik oyunu sitemiz üzerinden herhangi bir Blizzard hesabına veya dosya indirme yöneticisine ihtiyaç duymadan indirebilirsiniz. Dilerseniz oyunlara kısaca göz atalım:

Ücretsiz olarak yayınlanan oyunlardan ilki bir bulmaca oyunu olan The Lost Vikings. The Lost Vikings'te 3 farklı vikings kahramanımızı yöneterek karşımıza çıkan bulmacaları çözmeye ve bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Her bölümde 3 kahramanı aynı anda kontrol etmekteyiz ve kahramanlar arasında geçiş yapabilmekteyiz. Kahramanlarımız kendilerine has özel yeteneklere sahipler; bu nedenle engelleri aşmak için bu yetenekleri birleştirmeliyiz.

The Lost Vikings'i indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

İkinci oyunumuz ise aksiyon dolu bir yarış oyunu olan Rock 'N Roll Racing. Rock 'N Roll Racing'de aracımızla sadece yarışmıyoruz; aynı anda rakiplerimizle savaşarak onları yarış dışı bırakmaya çalışıyoruz. Bu nedenle oyunda her türlü pislik serbest. Pislik yapabilmek için ise bize farklı seçenekler sunuluyor. Rakip arabalara roketler atabileceğimiz gibi yola mayın bırakabiliyoruz. Ayrıca nitro kullarak hızlanabilmekteyiz. Yarışırken yol üzerinden cephane ve nitro toplayabilmemiz de mümkün.

Rock 'N Roll Racing'i indirmek için:

Sony 185 TB'ı Tek Bir Kasede Sığdırdı

YORUMLAR