Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Aralık 2017, Son Hafta)

2017'nin son haftasına nihayet geldik, bu sene içinde birbirinden güzel oyunlar oynamıştık. Seneyi sonlandırmadan önce yayınlanacak oyunlar 2017'yi eğlenerek kapatmanıza yardımcı olacak. Bu hafta çıkacak oyunlar listemizde 25 Aralık 2017 - 1 Ocak 2018 tarihleri arasında beğenimize sunulacak oyunları listeleyeceğiz.

Türk geliştiriciler tarafından hazırlanan Wild Wolf, büyük bir ormanda yaşayan bir kurdu yöneteceğimiz bir hayatta kalma simülatörü olarak tanımlanabilir. Yavrumuzla birlikte farklı tehlikelerle dolu ormanda hayatta kalmak için yiyecek ve su bulmamız gerekecek, bu mücadelenizde dostlar da edinebileceksiniz.

Online FPS oyunlarını seviyorsanız Hexagons adlı oyuna göz atabilirsiniz. Futuristik silahları kullanabildiğiniz oyunda fizik kurallarına meydan okuyarak hızlı ve heyecanlı savaşlar yapabileceksiniz.

Korku oyunları ilginizi çekiyorsa The Darkness adlı oyun hoşunuza gidebilir. Optimizasyonuna büyük önem gösterilen oyunda uzun süre boyunca şehirde yaşadıktan sonra sakin bir kasabadaki evine dönen bir kahramanın başından geçen olaylar konu alınıyor. Evinde paranormal olaylarla karşılaşan kahramanımız bu olayların arkasındaki sır perdesini çözmek için karanlığın içine dalıyor.

Bu hafta birçok farklı ücretsiz oyun çıkış yapacak. Eğer Knight Online ayarında, düşük sistem gereksinimli MMORPG oyunları ilginizi çekerse Hero Plus ve Supreme Destiny adlı oyunlara göz atabilirsiniz. SCP: Secret Laboratory adlı online korku oyunu, bize gizli bir araştırma tesisinde çıkan olaylarda farklı tarafları kontrol etme imkanı verecek. Dilerseniz tesiste yer alan bilim adamlarının veya güvenlik güçlerinin yerine geçebilir, dilerseniz doğaüstü yeteneklere sahip yaratıkların, denek olarak kullanılan insanların veya dışarıya bilgi sızdırmaya çalışan tesis personelinin yerine geçerek tesisten kaçmaya çalışabilirsiniz. COLOR RETRO RACER : MILES CHALLENGE adlı oyun, reflekslerimizi test eden retro tarzda bir yarış oyunu olarak tanımlanabilir. Haftalardır ertelenen araçlı savaş oyunu Wheel Riders Online'ın nihayet bu hafta çıkış yapacağını umut ediyoruz; oyun Steam'de 27 Aralık tarihinde çıkış yapacak gibi listelense de daha önceden de benzer durumlarla karşılaşmış, oyunun çıkışına çok az bir süre kaldığında ertelendiğine tanık olmuştuk. İşte bu hafta çıkış yapacak oyunlar, çıkış tarihleri ve çıkacakları platformlar:

25 Aralık Pazartesi

- Wild Wolf - PC

27 Aralık Çarşamba

- Wheel Riders Online - PC - ÜCRETSİZ

28 Aralık Perşembe

- SCP: Secret Laboratory - PC - ÜCRETSİZ

29 Aralık Cuma

- Hero Plus - PC - ÜCRETSİZ

- Hexagons - PC

- The Darkness - PC

- Supreme Destiny - PC - ÜCRETSİZ

30 Aralık Cumartesi

- COLOR RETRO RACER : MILES CHALLENGE - PC- ÜCRETSİZ

YORUMLAR