Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Şubat 4. Hafta)

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Şubat 4. Hafta)

Eğer oynayacak oyun bulamamaktan şikayetçiyseniz bu hafta bolca seçeneğe sahip olacaksınız; çünkü bu hafta çıkacak oyunlar hem sayıcıa çoklar, hem de kalite olarak sizi tatmin edebilecek yeterlilikteler. Şüphesiz ki bu haftanın en dikkat çekici olayı geçtiğimiz ayın sonunda çıkan, inceledikten sonra da bir hayli beğenerek 10 üzerinden 9 puan verdiğimiz korku oyunu Resident Evil 7 için 2 farklı indirilebilir içeriğin çıkış yapacak olması. Daha önceden PlaySation 4'e çıkan Banned Footage Vol. 1 ve Banned Footage Vol. 2 DLC'leri PC platformuna da çıkıyor.

Dynasty Warriors oyunlarıyla tanıdığımız KOEI TECHMO bu hafta yine benzer türdeki BERSERK and the Band of the Hawk adlı aksiyon oyununu oyuncuların beğenisine sunacak. Bu oyunda dev kılıcınızla yüzlerce düşmanın arasına dalarak ortalığı kan gölüne çevirebileceksiniz.

Hayatta kalma oyunlarını seven oyuncular HELLION ve The Exiled oyunlarına göz atabilirler. The Exiled, MOBA oyunlarına benzeyen bir PvP sistemini, Minecraft benzeri bir crafting sistemiyle ve MMORPG yapısıyla birleştiriyor. HELLION ise uzayda geçen online bir hayatta kalma simülasyonu olarak düşünülebilir. Bu oyunda terk edilmiş uzay istasyonları arasında yolculuk yaparak oksijen ve yakıt arayarak gerçekçi şartlarda hayatta kalmaya çalışacaksınız.

FPS oyunlarını seven oyuncular Fog of War ve Blackwake adlı oyunlara göz atabilirler. Fog of War'da 2. Dünya Savaşı'na konuk olacak, Sovyetler ve Nazi güçleri arasındaki 100 kişilik online savaşlara katılacağız. Blackwake ise deniz savaşlarını konu alan bir çok oyunculu korsan oyunu. Blackwake'de oyuncular bir korsan gemisinin mürettebatının yerne geçecekler, kendilerine bir kaptan seçecekler ve iş bölümü yaparak gemilerinin savaşmasını sağlayacaklar.

Strateji oyunu seven oyuncular Northgard ve Halo Wars 2 oyunlarına göz atabilirler. Korku oyunlarını seven oyuncular Polterheist, Please ve Vaccine oyunlarına göz atabilirler.

Bu hafta çıkacak oyunlar, çıkış tarihleri ve çıkacakları platformlar şu şekilde:

21 Şubat 2017 Salı

- Resident Evil 7 - Banned Footage Vol. 1 DLC - PC

- Resident Evil 7 - Banned Footage Vol. 2 DLC - PC

- Ethereal Legends - PC

- BERSERK and the Band of the Hawk - PlayStation 4/PC

- Vaccine - PC/PlayStation 4/Xbox One

- Polterheist - PC

- Please - PC

- Halo Wars 2 - PC/Xbox One

22 Şubat 2017 Çarşamba

- Northgard - PC

23 Şubat 2017 Perşembe

- The Exiled - PC

- Robot Soccer Challenge - PC

- Fog of War - PC

24 Şubat 2017 Cuma

- HELLION - PC

- Blackwake - PC

For Honor İncelemesi

Resident Evil 7 İncelemesi

- Resident Evil 7 - Banned Footage Vol. 1 DLC

YORUMLAR