Bu Hafta Sonu Steam'de Wasteland 2 Ücretsiz, DiRT Serisinde Büyük İndirim Var

Bu Hafta Sonu Steam'de Wasteland 2 Ücretsiz, DiRT Serisinde Büyük İndirim Var

Steam'in oyunculara sunduğu özel fırsatlarda bu hafta yine güzel seçenekler karşımıza çıktı. Steam'in hafta sonu fırsatlarında ilk olarak Wasteland 2'nin geliştirilmiş versiyonu olan Wasteland 2: Director's Cut'taki oyunu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynayabilme imkanı göze çarpıyor.

1988 yılında çıkış yapmış olan klasik RPG sersinin 2. oyunu olan Wasteland 2: Director's Cut alanında uzman bir ekip tarafından geliştirilmiş. İlk Fallout oyununun yapımcısı Brian Fargo'nun başında olduğu ekip tarafından geliştirilmiş Wasteland 2: Director's Cut, bize Arizona çöllerinde geçen post apokaliptik bir macera sunuyor. Alternatif bir dünya savaşı senaryosuna bağlı olarak nükleer silahlar medeniyeti yok ediyor ve şehirler harabeye dönüyor. Yiyecek ve su gibi kaynakların sınırlı olduğu bu dünyada hayatta kalan insanların bir kısmı tarikatlara katılırken bir kısmı eşkiyalık yapıyor. Hatta yamyamlığa yönelen ve insan yiyen gruplar da ortaya çıkıyor. İşte bu çevrede masum insanları korumak için Desert Rangers adlı bir güç mücadele veriyor ve biz de bu gruba dahil olarak maceramıza başlıyoruz.

Wasteland 2'de yapılan kampnaya boyunca oyunu ücretsiz oynayabileceksiniz. Yani bu süre dolduktan sonra oyunu satın almanız gerekecek Bunun yanında bu süre boyunca oyunun fiyatı da yarı yarıya indiriliyor. Eğer oyunu ücretsiz olarka indirip oynadıktan sonra beğenirseniz makul bir fiyatla satın alabileceksiniz.

Wasteland 2'nin haricinde Steam'de yine haftasonuna özel olarak DiRT serisinde büyük indirimler söz konusu. Eğer ralli oyunu ve yarış oyunu oynamayı seviyorsanız hoşunuza gidecek bu indirimlerde DiRT Showdown 4.80 TL, DiRT 3 11.27 TL, DiRT Rally 53.40 TL satış fiyatıyla oyunculara sunuluyor.

Steam'in hafta sonu fırsatlarında XCOM 2'de de yüzde 33'lük bir indirim yapılıyor. Buna rağmen oyunun halen pahalı olduğunu belirtmekte fayda var. XCOM 2'yi kampanya boyunca indirimli olarak 147 TL'ye satın alabiliyorsunuz. 

2016'da Oynayabileceğimiz Birbirinden Güzel Korku Oyunları

Ne Tip Bir Oyuncusunuz?

The Witcher 3 - Blood and Wine İncelemesi

YORUMLAR