Bu Kulaklık Sosyal Ağlara Bağlanabiliyor

Bu Kulaklık Sosyal Ağlara Bağlanabiliyor

Yeni girişimlerden, Muzik, sosyal ağlara bağlanabilen bir kulaklık tasarladı. Kullanıcıların dinledikleri müzikleri Facebook ve Twitter'da paylaşmalarına imkan tanıyan “Muzik” akıllı kulaklık, oldukça şık bir tasarıma sahip.

Muzik CEO’su ve Kurucusu Jason Hardi, dünyanın en akıllı kulaklığını piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Kulaklığa entegre edilen butonlar sayesinde kullanıcıya dinlediği müziği sosyal ağlarda paylaşma ve oynatma listesine ekleme imkanı sunan akıllı kulaklık, bu yılın üçüncü çeyreğinde 299 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Google Glass’tan esinlenerek tasarlanan Muzik akıllı kulaklığın üzerinde dört buton bulunuyor. Sağ kulalıktaki butonlar oynatma listesi oluşturmanızı ve Facebook, Twitter ve şirketin kendi Muzik uygulamasında paylaşmanızı sağlıyor. Bunun için tek yapmanız gereken butona basılı tutmak. Oynatma listesini kaydetmek için ise üstteki butona basılı tutuyorsunuz.

Bluetooth bağlantısı aracılığıyla akıllı telefonunuza bağlanan kulaklık, şimdilik Spotify ve Rdio servisleri ile çalışıyor.

Wi-Fi'li Diş Sensörü Üretildi

YORUMLAR