Bükülen iPhone 6 Plus'lar İçin iPhone Düzeltme Aleti Ürettiler

Bükülen iPhone 6 Plus'lar İçin iPhone Düzeltme Aleti Ürettiler

Apple , iPhone 6'nın yeni sezon içerisinde en çok konuşulan telefon olmasını istiyordu ve aynen öyle oldu. Fakat Apple'ın istediği gibi olumlu değil yoğun eleştiriler alarak teknoloji gündemine oturdu. Apple’ın bu durumuna üzülen bir şirket bükülen telefon olarak adı çıkan iPhone 6 Plus'ları düzelten bir alet üretti.

iPhone 6 Plus'ların çok az bir güç karşısında büküldüğünü mutlaka duymuşsunuzdur. Haftalardır konuşulan bu telefon bükme olayı diğer popüler cihazlara da sıçradı ve en son Samsung Galaxy Note 4 de bükülme testinin gazabına uğradı. 

iPhone 6 Plus'ın büyük ekranıyla ilgi çekerken pantolonun cebine konulduğunda bükülmesiyle çok eleştirilmiş ve sosyal medyada çok konuşulmuştu. Bu haberler üzerine merak edip iPhone'unu bükenler veya kazayla iPhone'u bükülenler için PanelPress şirketi iPhone düzeltici alet üretti. Bu aletin oldukça faydalı olacağı kesin fakat bireysel müşterilere pek hitap edeceği düşünülmüyor. Daha çok telefon tamircileri gibi küçük işletmeler bu alet sayesinde kolaylıkla iPhone 6 Plus'ları düzeltebilirler. iPhone düzelticinin ismi gTool olarak belirlendi ve çoktan satışa sunuldu. Üretici şirketin yaptığı açıklamada iPhone 6 Plus'a herhangi bir zarar vermeden nazik bir şekilde düzelttiği söyleniyor. Bakalım bu iPhone düzeltici iPhone 6 Plus bükücülere karşı koyabilecek mi. Bu arada cihazın iPhone 6 ve iPhone 5S'i desteklediğini de unutmadan söyleyelim.

iPhone 6 Plus Tamindir İncelemesi

iPhone 6 Plus'tan Sonra Samsung Galaxy Note 4 de mi Bükülüyor?

YORUMLAR