Bundan Sonra Mark Zuckerberg'i Facebook'ta Engelleyebilirsiniz!

Bundan Sonra Mark Zuckerberg'i Facebook'ta Engelleyebilirsiniz!

Facebook'un kurulduğu günden bu yana isteseniz de engelleyemeyeceğiniz bir isim vardı. Hepinizin tahmin ettiği üzere bu kişi Facebook'un kurucusu ve ilk üyesi olan Mark Zuckerberg'ten başkası değil. Fakat bugün itibarıyla, "engellenmeyen tek kişi" ünvanını kaybeden Zuckerberg'i artık engelleyebilirsiniz!

Sosyal Medya devi Facebook, radikal bir kararla Mark Zuckerberg'in "engellenemez" ünvanını elinden aldı. Zuckerberg'in Facebook hesabından onu engellemeye çalıştığızda ne yaparsanız yapın başarılı olamıyordunuz. Zamanla anlaşıldı ki Zuckerberg'in üzerinde gizli bir koruma varmış!

Mark Zuckerberg'i Facebook'ta Engelleyebilirsiniz!

Bugün itibarıyla bu korumanın kalktığını ve şirketin kurucusu ve aynı zamanda ilk üyesi Mark Zuckerberg'i tek bir dokunuşla engelleyebileceğinizi söyleyebiliriz. Facebook'un neden böyle bir karar aldığını henüz bilmiyoruz. Ancak gerçek olan bir şey var ki artık Facebook'ta engellenemeyen hiç kimse yok.

Siz yine de Zuckerberg'i engellemeyin derim. Ne de olsa Facebook'un patronunu karşınıza almak istemezsiniz değil mi? Ne olur, ne olmaz.

YORUMLAR