Call of Duty: Black Ops 3'ün Daha Makul Fiyatlı Bir Multiplayer Versiyonu Yayınlandı

Call of Duty: Black Ops 3'ün Daha Makul Fiyatlı Bir Multiplayer Versiyonu Yayınlandı

Geçtiğimiz yılın Kasım ayından çıkış yapan Call of Duty serisinin son oyunu Call of Duty: Black Ops 3 yüksek fiyatıyla el yakıyordu. Oyuna sahip olmak ve online olarak oynamak isteyen oyuncular 179 TL civarında bir ödeme yapmak zorundaydılar. Bu fiyat Steam'deki indirim kampanyalarında indirimli haliyle bile ortalamanın bir hayli üzerinde olmakta.

Yeni yayınlanan biraz traşlanmış bir Call of Duty: Black Ops 3 versiyonu ise oyunu online olarak oynamak isteyen oyunculara biraz daha makul fiyatlı bir seçnek sunuyor. 35 TL satış etiketiyle oyuncuların beğenisine sunulan Call of Duty: Black Ops 3 - Multiplayer Starter Pack ile oyunun rütbeli multiplayer karşılaşmalarına katılarak oyunu online oynayabiliyorsunuz.

Call of Duty: Black Ops 3 - Multiplayer Starter Pack'ın içinde oyunun orijinal versiyonunda olan birçok özelliğin ve oyun modunun yer almadığını belirtmekte fayda var. Call of Duty: Black Ops 3 - Multiplayer Starter Pack'da şu oyun modları yer almıyor:

- Call of Duty: Zombies modu

- Tek kişilik senaryo modu

- Dead Ops Acrace II ve Nightmares modları

Call of Duty: Black Ops 3 - Multiplayer Starter Pack'ta erişiminiz olmayan özellikler ise şunlar:

- Özelleştirilmiş ayarlara sahip multiplayer oyunlarda oynama

- Rütbeli multiplayer modda 55. leveli geçme

- Modlama araçlarını kullanma ve modlanmış içeriklere erişme

- Rütbesiz multiplayer sunucularına erişme

- Profilinize taze başlangıç yapabilme

Yani Call of Duty: Black Ops 3 - Multiplayer Starter Pack'ta sadece rütbeli maçlara girebilir ve 55. levele kadar yükselebilirsiniz. Oyunun sistem gereksinimlerini öğrenmek ve Steam sayfasını ziyaret etmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Elinizi Ayağınızı Boşaltan, Eldivenle Bile Sevemeyeceğiniz Bilgisayar Oyunları

YORUMLAR