Call of Duty Elite Artık Ücretsiz Olacak

Call of Duty Elite Artık Ücretsiz Olacak

Call of Duty serisinin oyunlarını oynayan kullanıcıların sosyal olarak bir araya gelebileceği, istatistiklerini ve bilgilerini paylaşabileceği Call of Duty Elite isminde bir sistem kurmuş olan Activision, Black Ops 2'nin çıkışıyla beraber bu sisteminde değişikliklere gidecek.

Call of Duty Elite normalde belli bir ücret karşılığında üye olduğunuz bir sistem. Paylaşım gibi sosyal işler dışında Call of Duty oyunlarına çıkan ücretli indirilebilir içeriklere de ücretsiz sahip olabiliyordunuz. Fakat artık Activision, Call of Duty Elite'i ücretsiz bir sistem haline getiriyor. Bu olayın tek kötü yanıysa; bedava olacak olan sistemin bundan sonra ücretsiz indirilebilir içerik barındırmayacak olması. Yeni gelecek olan indirilebilir içerikler için, sisteme üye olsanız bile, normal bir kullanıcı gibi ücret ödeyerek sahip olabileceksiniz.

Call of Duty Elite ile ilgili değişececek (daha doğrusu eklenecek) şeylerden bir tanesi de "Zombi desteğiBlack Ops'un Zombie modunda elde ettiğiniz istatistikleri de artık Call of Duty Elite üzerinden görebileceksiniz.

YORUMLAR