Call of Duty: Infinite Warfare Bu Hafta Sonu Steam'de Ücretsiz!

Call of Duty: Infinite Warfare Bu Hafta Sonu Steam'de Ücretsiz!

Steam üzerinde bu hafta sonu boyunca Call of Duty: Infinite Warfare ücretsiz olarak indirilebilecek ve oyuncular oyunun multiplayer modunu test edebilecekler.

Activision tarafından paylaşılan bilgiye göre ücretsiz hafta sonu kampanyası sadece oyunun multiplayer modunu kapsıyor, yani hikaye modunu oynamak için oyunu satın almanız gerekecek. Ayrıca oyunun multiplayer modunu Pazar akşamından sonra oynamaya devam etmek isterseniz de oyunu satın almanız gerekiyor. Kampanya süresi boyunca oyunda yüzde 50'lik indirim yapılmakta. Eğer oyunun Modern Warfare Remastered'ı da içeren Legacy Edition paketini satın almak isterseniz yüzde 38'lik indirimden faydalanabileceksiniz.

Activision, dün Modern Warfare Remastered'ı tek başına Steam üzerinde 164 TL fiyat etiketiyle satışa sunmuştu. Yapılan hafta sonu kampanyasında Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition indirimli olarak 154,38 TL'ye satılıyor ve bu da ortaya komik bir tablo çıkarıyor. Call of Duty: Infinite Warfare'in oyuncular tarafından çok beğenilmediği, tanıtım videosunun YouTube tarihinde en çok dislike alan videolar arasına girdiği düşünülürse Activision'ın Call of Duty: Infinite Warfare'ı Modern Warfare'i kullanarak oyunculara kakıtmaya çalıştığı söylenebilir.

Call of Duty: Infinite Warfare'ı ücretsiz indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Steam'de Yerden Yere Vuruldu

YORUMLAR