Call of Duty: Infinite Warfare Çıkış Tarihi ve İçeriği Güzel Bir Sürprizle Belli Oldu

Call of Duty: Infinite Warfare Çıkış Tarihi ve İçeriği Güzel Bir Sürprizle Belli Oldu

Geçtiğimiz günlerde oyun geliştiricisi Infinity Ward ve yayıncı Activision, Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty: Infinite Warfare'ı resmi olarak duyurmuştu. Oyunun duyurusunda yeni Call of Duty oyunuyla ilgili çok detaylı bilgiler paylaşılmamıştı. Fakat resmi duyurunun hemen ardından yayınlanan yeni bir videoda Call of Duty: Infinite Warfare'ın içeriği ile detaylar paylaşılırken Call of Duty: Infinite Warfare çıkış tarihi paylaşıldı. Bunun yanında oyun severleri büyük bir sürpriz de karşıladı.

Call of Duty: Infinite Warfare Uzayda Geçen Savaşlara Yer Verecek

Hatırlanacağı üzere Call of Duty: Infinite Warfare duyurulmadan önce oyunun uzayda geçen bir hikayeye sahip olacağı hakkında söylentiler paylaşılmıştı. Bu söylentiler kısmen de olsa doğru çıktı; çünkü yeni videoda uzayda geçen savaş sahneleri önemli bir yer teşkil ediyor. Oyuncular Call of Duty serisinin yeni oyununda yer çekimi gibi fizik kurallarının farklı olduğu uzayda düşmanlarıyla savaşacaklar.

Call of Duty: Infinite Warfare Çıkış Tarihi Belli Oldu

Videonun sonlarına doğru Call of Duty: Infinite Warfare'in resmi çıkış tarihi ile ilgili bilgi de paylaşılıyor. Yapılan bildirime göre yeni Call of Duty oyununu 4 Kasım 2016'da oynayabileceğiz. Videonun bu bölümünden sonra ise heyecan verici bir duyuru daha yer almakta. Bu duyuru da yine daha önceden söylentileri ortaya çıkan Call of Duty: Modern Warfare'ın yenilenmiş versiyonu hakkında.

Call of Duty: Modern Warfare Yenilenmiş Versiyonu Karşımızda

Videoda Call of Duty: Infinite Warfare'ın Legacy Edition adlı ön sipariş paketini satın alan oyun severlere Call of Duty: Modern Warfare'ın yenilenmiş sürümünün hediye edileceği bilgisi verilmekte. Ayrıca bu yenilenmiş versiyondan oynanış görüntüleri de paylaşılıyor ve serinin unutulmaz kahramanı Captain Price yüzünü gösteriyor. Serinin en sevilen oyunu Modern Warfare'ın geri dönüyor oluşu gerçekten de sevindirici bir haber. Anlaşılan o ki Activision son birkaç Call of Duty oyunundaki başarısızlığı kapatmayı amaçlıyor.

YORUMLAR