Call of Duty: Modern Warfare Remastered ile Orijinali Karşılaştırıldı

Call of Duty: Modern Warfare Remastered ile Orijinali Karşılaştırıldı

Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision tarafından dağımtımı yapılan Call of Duty: Modern Warfare, Call of Duty serisine damgasını vurmuş en başarılı oyunlardan birisi oldu. Oyun halk arasında CoD 4 olarak da tanındı ve milyonlarca oyuncu tarafından yıllarca beğenilerek oynandı. Firma da oyunu ana yapısına sadık kalarak güncel grafiklerle tekrar geliştirmeye başladı.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered olarak adlandırılacak olan bu güncel yapım, oyunu muhteşem grafikler ile buluşturacak. Bu sebeple orijinal oyunu severek oynamış olan ve hala oynamaya devam edenler, şimdiden büyük merak ve sabırsızlık içindeler. Bir Youtube kullanıcısı da oyunun eskisi ve yenisinin oynanış videolarını birebir olarak yani aynı sahneleri seçerek kıyaslamaya karar vermiş. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan oynanış videosu baz alınarak 4 dakikalık çok güzel bir video hazırlanmış. Bu videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered, 4 Kasım 2016 tarihinde PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için çıkış yapacak. Oyun Infinite Warfare ile birlikte 80$'lık fiyat etiketiyle bir paket halinde satışa sunulacak.

Yenilenmiş Call of Duty: Modern Warfare Tek Başına Satılmayacak

YORUMLAR