Call of Duty: WW2'nin Multiplayer Videosu Yayınlandı

Call of Duty: WW2'nin Multiplayer Videosu Yayınlandı

Sledgehammer Games tarafından geliştirilen ve Call of Duty serisi oyuncularının merakla beklediği Call of Duty: WW2'yi denemek isteyen oyuncular için bir beta sürüm gerçekleştirilecek. Yayıncı firma Activision da bu beta sürümün multiplayer'ına ait bir oynanış videosu yayınlayarak bazı başka bilgileri de kamuoyu ile paylaştı.

Özel beta olarak adlandırılan ve sadece ön siparişle oyunu satın almış olan oyuncuların deneyimleyebileceği bu sürüm 25 Ağustos tarihinden itibaren PlayStation 4 oyuncuları için, 1 Eylül tarihinden itibaren ise Xbox One oyuncuları için açık olacak. Oldukça etkileyici ve bol aksiyonlu özel beta multiplayer videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Özel betada üç adet multiplayer haritasının (Pointe Du Hoc, Ardennes ve Gibraltar) bulunacağı açıklandı. Ayrıca oyun modları olarak da Team Deathmatch, Domination ve Hardpoint bu beta kapsamında oynanabilir olacak. Bunun dışında "War" olarak adlandırılan ve belgesel gibi hazırlanmış olan yeni oyun modunu da oyuncular kısıtlı bir şekilde deneyimleyebilecekler. Call of Duty: WW2'nin 3 Kasım 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkış yapacağını da hatırlatmış olalım.

Call of Duty WWII'nin İlk Oynanış Videosu Yayınlandı!

Call of Duty WWII Kopyacılıkla Suçlanıyor

YORUMLAR