Call of Duty WWII Ay Sonunda Herkese Ücretsiz!

Call of Duty WWII Ay Sonunda Herkese Ücretsiz!

Activision'ın heyecanla beklenen 2. DÜnya Savaşı temalı FPS oyunu Call of Duty WWII için 29 Eylül tarihinde açık beta süreci başlayacak ve bütün oyuncular bu betaya katılabilecekler.

Daha önceki Call of Duty oyunlarında da betalar düzenleniyordu; fakat bu betalar oyuna ön sipariş veren oyunculara özel oluyordu. 29 Eylül'de başlayacak ve 2 Ekim tarihine kadar devam edecek Call of Duty WWII beta sürecinde oyuna ön sipariş verme gerekliliği aranmayacak ve herhangi bir oyuncu betayı indirip oynayabilecek. Betanın Steam üzerinde gerçekleşeceği bilgisi veriliyor.

Oyunun geliştiricisi Sledgehammer Games, böyle bir karar almalarının sebebini oyunun ana mekaniklerini ve online altyapısını büyük ölçekli bir teste sokmak istemelerine bağlıyor. Sledgehammer Games'in doğru bir karar aldığını söyleyebiliriz; çünkü popüler oyunlarda yaygın olarak çıkış gününde oyun sunucularının çöktüğüne tanık oluyoruz. Geliştiriciler yeterli altyapı sağlamadan oyunlarını oyuncuların hizmetine açıyorlar ve oyuncular sunuculara yüklenmeye başladığında oyun oynanmaz hale geliyor.

Oyunun Steam sayfasına bu bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz:

Overwatch Önümüzdeki Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

The Division Bu Hafta Sonu Ücretsiz, Hemen İndirin!

YORUMLAR