Call of Duty WWII'nin Yeni Fragmanı Bambaşka Bir Atmosfer Sergiliyor

Call of Duty WWII'nin Yeni Fragmanı Bambaşka Bir Atmosfer Sergiliyor

Call of Duty:WW2 fragmanı alışılagelmişin dışında, savaşa son derece cesur bir bakış sergiliyor.

Şimdiye kadar birden fazla Call of Duty fragmanı izledik. Ancak oyunun yeni yayınlanan çok oyunculu hikaye modu, şimdiye kadar gördüğümüz tüm diğer fragmanlardan oldukça farklı bir tona sahip.

Son fragman, oyununu geldiği noktayı daha cesur noktalara taşımış ve savaşın gerçeklerinin üzerindeki o koyu perdeyi kaldırmış gibi görünüyor.

Call of Duty:WW2 fragmanı, piyade Ronald (Red) Daniels'in gözünden bizi savaşın içine davet ediyor. Piyade bölüğünün bu genç ve yeni üyesi, tarihi Amfibik çıkarmasını konu alan D-Day ile savaşa gözünü açıyor. Tabii biz de birlikte. Normandiya sahillerinde ölümcül mücadeleden sağ kurtularak ekibiyle birlikte Avrupa'ya doğru ilerleyen Red, pek çok önemli noktada düşman birlikleriyle çatışma ve hesaplaşmalara giriyor. Hürtgen Ormanları ve Bulge Savaşı gibi alevli cephelerin ardından, Almanya'nın içlerine doğru ilerleyen Red ve ekibi, İkinci Dünya Savaşının en etkili cephe mücadelelerini oyuncuların tecrübe edebilmesini sağlıyor. Araya serpiştirilen hikayelerle savaşın tüm dehşetini de oyunculara yaşatıyor.

Aslında oyunun fragmanında, herhangi bir büyük savaş sekansı izleyemesek de hikaye büyük bir komplonun önemli parçalarını bizlere empoze etmeyi başarıyor. Hikayeyi zihnimizde bütünleştirebilmemize olanak veriyor.

Call of Duty: WWII 3 Kasımda  Xbox One, PS4 ve  PC platformlarına çıkacak. Oyunun ön siparişleri 59.99 dolardan Microsoft ve Activision üzerinden sipariş edilebiliyor.

Call of Duty: WW2'nin Valor Edition Adlı Özel Versiyonu Tanıtıldı

Call of Duty: WW2'nin Multiplayer Videosu Yayınlandı

YORUMLAR