Call of Duty'den İki Yeni Video Daha

Call of Duty'den İki Yeni Video Daha

Infinity Ward tarafından geliştirilen yeni Call of Duty oyunu Infinite Warfare için iki yeni video yayınlandı. Videoların ilkinde oyunun giriş bölümü izleyebiliyorken, ikincisinde ise yine oynanışa dair detayları öğrenebiliyoruz.

İkinci Dünya Savaşı yıllarında başlayan yolculuğumuz, her yeni Call of Duty oyunuyla birlikte daha da ileri bir tarihe gitmeye başladı. Modern Warfare serisiyle modern savaşa adım atan yapımcılar, o günden bu yana bizi yavaş yavaş fütüristik savaşların içine soktular ve sonunda Call of Duty: Infinite Warfare ile tamamen uzaya götürmeyi başardılar. Youtube üzerinde tarihin en çok dislike alan videolarından ikisine sahip olan oyun için ise iki yeni video yayınlandı.

Videoların ilkinde oyuna dair görüşlerini anlatan iki yapımcının konuşmalarını dinledikten sonra uzun uzun Call of Duty: Infinite Warfare'in ilk bölümünü izliyoruz. Yeryüzünde başlayan ilk bölüm yine çok hızlı şekilde oyuncuları uzaya taşımayı başarıyor. 

14 dakika uzunluğundaki ikinci video ise yine direkt olarak oyun içinden alınmış görüntülerden oluşuyor ve bizlere Geneva isimli karakterden basediyor. Bir askeri üsse yapılan saldırının ortasında kaldığımız bu video ise aksiyon seviyesiyle göz doldurmayı başarıyor. 

Call of Duty Roma Dönemine Dönecekmiş

Call of Duty: Infinite Warfare İçin İlk Video Geldi

Call of Duty: Infinite Warfare Çıkış Tarihi ve İçeriği Güzel Bir Sürprizle Belli Oldu

YORUMLAR